top of page

Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na broń

W Polsce strzelectwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Obecnie nie budzi już zdziwienia spotkanie na strzelnicy całych rodzin, które w taki właśnie sposób spędzają wspólny czas. Stereotypowe kolejne ciuchy w szafie, kolejne piwo z kolegami, kolejną strzelankę czy kolejną myszkę do komputera Polacy zamieniają na godzinne strzelanie pod okiem doświadczonego instruktora.

Nie dziwi więc też fakt, że coraz więcej Polaków zainteresowanych jest w pełni legalnym dostępem do broni i posiadaniem w domu własnego np. Glocka czy AK-47 Kałasznikow.

Jako Klub Strzelecki „Snajper” pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na broń palną.

Wystarczy 6 prostych kroków :

  1. Musicie stać się członkami klubu o charakterze strzeleckim. Można tego dokonać wypełniając deklarację członkowską, którą pobierzecie z naszej strony. Prosimy o wydrukowanie deklaracji na jednej kartce.

  2. Opłacacie wpisowe i roczną składkę członkowską u nas lub przelewem na nasze konto

  3. Po co najmniej trzymiesięcznym członkostwie w Klubie możecie przystąpić do egzaminu na patent strzelecki (nie zwlekajcie więc, gdyż kursy i egzaminy odbywają się co kilka miesięcy)

  4. Bierzecie udział w kursie przygotowującym do egzaminu na patent strzelecki i zdajecie egzamin, wcześniej robiąc badania lekarskie dopuszczające do uprawiania sportu strzeleckiego

  5. Po zdanym egzaminie na patent strzelecki występujecie z prośbą o wydanie licencji zawodniczej PZSS

  6. Robicie badania do pozwolenia na broń palną i składacie wniosek o jej wydanie, czekacie parę tygodni i otrzymujecie pozwolenie na broń w ilości kilku sztuk

 

Jeśli jesteście zainteresowani wyrobieniem pozwolenia na broń zapraszamy do klubu i kontaktu z nami.

bottom of page